20190512_155210

Baby Shower

Jeśli marzysz o wspaniałym, niezapomnianym przyjęciu Baby shower wyprawionym na swoją cześć lub chciałabyś je dla kogoś zorganizować – świetnie trafiłaś ! Z przyjemnością wszystkim się zajmę, a Ty nie musisz się niczym martwić. Zorganizuję dla Ciebie przyjęcie pełne niezapomnianych przeżyć. Zapoznaj się z przygotowanymi przez nas pakietami i wybierz najbardziej interesującą dla Ciebie ofertę. Pakiety można również personalizować według własnych upodobań. Skontaktuj się z nami, a my stworzymy pakiet idealny dla Ciebie.

Gender Reveal Party

To przyjęcie z okazji ogłoszenia płci dziecka. Wiadomość może być przekazana przez rodziców dla gości w nietypowy sposób. Mogą np. przekroić tort, którego kolor kremu będzie wskazywał płeć maleństwa lub przebić balona, z którego wyleci confetti w kolorze różowym lub niebieskim. Przyjęcie można również zorganizować tak, aby było niespodzianką dla rodziców. Przyszli rodzice proszą na badaniu lekarskim, aby lekarz zapisał płeć maleństwa na kartce i zaklejoną kopertę przekazują nam .My się całą resztą zajmiemy. Zadbamy o to, aby moment kulminacyjny przyjęcia na długo pozostał w pamięci przyszłych rodziców i gości przyjęcia.

Urodziny dla dzieci

Marzysz o tym, aby wyprawić wspaniałe przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka? Świetnie trafiłeś! Z naszą pomocą spełnisz jego marzenia. Nasi animatorzy z przyjemnością poprowadzą imprezę urodzinową Twojego dziecka tak, aby na długo pozostała w pamięci jego i gości. Skorzystaj z naszych scenariuszy na przyjęcia urodzinowe dla dzieci lub przedstaw nam swoją ideę wymarzonego przyjęcia.

Garden Party

Gdy pogoda za oknem dopisuje dobrym pomysłem jest zorganizowanie Garden party. Bowiem spotkanie w ogrodzie to jeden z najsłodszych smaków lata. Chętnie zajmiemy się przygotowaniem przyjęcia w ogrodzie, pikniku, grilla czy kolacji na trawie w wybranej przez Ciebie scenerii.

High Tea - Urodziny/Imieniny dla dorosłych

Nasza agencja eventowa stanie na wysokości zadania i przygotuje dla Państwa wspaniałe przyjęcie urodzinowe lub imieninowe. Zajmiemy się również przygotowaniem przyjęcia niespodzianki. Zadbamy o dekorację, wspaniałe menu oraz zapewnimy Państwu atrakcję. Jeśli nie mają Państwo wystarczającej ilości stołów czy krzeseł z chęcią dostarczymy je na Państwa przyjęcie

Ladies night

Marzy Ci się niezapomniany babski wieczór spędzony w gronie przyjaciółek? Chętnie pomożemy w organizacji. Postaramy się o pyszne przekąski, orzeźwiające drinki i zestawy do domowego Spa. Możemy również zorganizować wspaniałe babskie przyjęcie w salonie Spa lub w restauracji. Wybór należy do Ciebie.

Zaręczyny

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji romantycznego i nadzwyczajnego wydarzenia jakim są zaręczyny. Ważne bowiem, aby tak ważna chwila miałą wyjątkową oprawę. Zadbamy o to, aby na zawsze pozostała w Państwa pamięci. Stworzymy scenariusz zaręczyn, który będzie odzwierciedleniem historii Państwa związku oraz podkreśleniem pamięci o wspólnych chwilach.

Rocznice

Niedługo przypada rocznica ślubu Twoich rodziców? Nie masz pomysłu 

Chrzciny, Komunia

Wieczory panieńskie

Imprezy rodzinne

Imprezy tematyczne